Znáte mobilní tiskárnu Instax Share SP-2?

Znáte mobilní tiskárnu Instax Share SP-2?
Vytvořte si Instaxové fotografie z vašich vzácných vzpomínek ve vašem smartphonu. Vysoké rozlišení umožňuje špičkové detaily. Mobilní instantní fotografická tiskárna umožňující velmi snadný mobilní tisk fotografií poslaných bezdrátově chytrým mobilním telefonem nebo jiným mobilním kompatibilním zařízením. Stačí pouze zdarma stáhnout aplikace Fujifilm Instax SHARE, propojit pomocí Wi-Fi s vaším zařízením, upravit fotky v aplikaci a tisknout.
Banner

Jak to funguje?
Už se vám to určitě někdy stalo. Jste na výletě, oslavě, s kamarády a nebo jen vidíte zrovna něco co byste chtěli zachytit na Instax. Bohužel jste ho ale nechali doma. Máme pro vás jednoduché řešení. Mobilní tiskárna Instax SHARE SP-2. Vyfoťte na svůj mobilní telefon vše co chcete a zbytek už doděláte v klidu doma.

Aplikaci Fujifilm Instax Share stáhnete zdarma jak na Apple store tak i Google Play do svého zařízení. Zapnete tiskárnu, na svém telefonu v nastavení Wi-Fi spárujete telefon s tiskárnou. Otevřete aplikaci Fujifilm Instax Share kde si v galerii vyberete fotku, kterou chcete přenést na snímek Instax. Tiskárna používá snímky typu Instax Mini. Stejná náplň deseti snímků Mini, které standardně kupujete do Instax Mini aparátu.

V aplikaci si vyberete fotku (fotky můžete vybrat z galerie vaše mobilního zařízení, nebo z vaši galerie na Instagramu či Facebooku). K vybrané fotce můžete přidat šablonu s přidáním textu k fotce, různé barevné úpravy nebo sezónní doplňky například Valentýn, Halloween, Vánoce, párty nebo narozeniny. Dále je možné vytvořit koláž až 4 snímků v jedné fotografii. Fotografii je možné ještě otočit až o 180 stupňů a také přiblížit ,,ZOOM“ až o 400%. Nesmí chybět ani filtr Intelligence, Černobílý a Sépiový. Komu by se filtr nelíbil, je možné ještě ručně filtr upravit. 

Nyní už je vše připraveno k tisku. Stačí stisknout na mobilu v aplikaci tlačítko TISK a fotka se začne tisknout v mobilní tiskárně Instax SHARE SP-2. Do několika málo vteřin je fotka plnohodnotně vybarvená a hotová. Fotku můžete v aplikaci opakovaně tisknout a nebo pokračovat a tisknout další fotografie. 

Výhody

  • snadný a rychlý bezdrátový tisk fotografii
  • tvorba kopií pomocí tlačítka RePrint
  • šablony, doplňky a filtry kterými lze doplnit fotku
  • zvětšení/zmenšení snímku +/ -  
  • tiskárna má vlastní akumulátor, nemusíte řešit žádné baterie
  • k dobití vám postačí pouze USB kabel (součástí balení) 

Doporučujeme
Na našem e-shopu naleznete řadu příslušenství právě pro Instax Share SP-2 tiskárnu. Brašny, pouzdra, různé barevné a tematické filmy. Stačí si jen vybrat.

Sdílet na:

Nechcete přijít o žádné novinky?

Kategorie