Představení objektivu Fujifilm Fujinon XF 18mm F1.4 R LM WR

Představení objektivu Fujifilm Fujinon XF 18mm F1.4 R LM WR
Jedná se o objektiv jehož přepočtená ohnisková vzdálenost (35mm ekvivalent) je 27mm. Nový objektiv XF18mmF1.4 měří 7.56cm na výšku a jeho váha je pouhých 370g. Závit pro použití filtrů má průměr 62mm a minimální zaostřovací vzdálenost je 20cm. Tyto parametry dělají z tohoto objektivu ideální nástroj pro široké uplatnění, a to od fotografování krajin, měst až k portrétům a svatbám. Vysoká světelnost (F1.4) poskytuje vysokou flexibilitu i při nedostatku světla a plně otevřená clona produkuje velmi jemný bokeh mimo rovinu zaostření.
Banner

Realizace vaší vize s absolutní jasností

Skvělé obrázky mohou vždy začít dobrým nápadem, ale pouze čočky FUJINON, jako je XF18mmF1.4 R LM WR, mohou tyto nápady oživit v plné barvě FUJIFILM. S ekvivalentní ohniskovou vzdáleností 35 mm 27 mm a širokou všestrannou clonou F1,4 budou fotografové a filmaři nuceni pořizovat snímky, které využijí pozoruhodné rozlišovací schopnosti modelu XF18mmF1.4 na maximum. Na každém okamžiku záleží, od těch, které najdeme ve spontánních pouličních dobrodružstvích, až po ty, které objevíme v pečlivě naplánovaných přírodních exkurzích. Bez ohledu na cíl je XF18mmF1.4 jasnou volbou pro každého, komu záleží na kvalitě obrazu stejně jako na vyprávění příběhů.

Výsledky bez zkreslení s ohromujícími detaily

Navrhnout a zkonstruovat širokoúhlý objektiv, který produkuje krásně ostré snímky z rohu do rohu, s malým nebo žádným zkreslením na okrajích rámečku, vyžaduje hodně. Model XF18mmF1.4 R LM WR plní tento obtížný úkol pomocí 15 členů objektivu - včetně jednoho ED a tří asférických prvků - pro minimalizaci optických aberací. Vytvoří se obraz, který je neuvěřitelně ostrý a zcela věrný příběhu, který chcete vyprávět.

Rychlé, tiché a plynulé ostření

Zaostření snímků může občas vyžadovat trochu času a štěstí, ale téměř vždy vyžaduje důsledné a spolehlivé automatické zaostřování. Proto XF18mmF1.4 R LM WR používá motor s lineárním autofokusem (AF) k zajištění konzistentních výsledků autofokusu. Tento precizní interní systém, který jako první širokoúhlý primární objektiv XF používá toto řešení, pohání všech šest zaostřovacích prvků jako jeden a poskytuje citlivé a téměř tiché automatické zaostřování až na minimální vzdálenost objektu pouhých 20 cm za pouhých 0,9 s.

Bokeh s širokým odvoláním

Ohromující kvalitu obrazu modelu XF18mmF1.4 R LM WR dokonale doplňuje nádherný bokeh vytvořený v F1.4 jeho zaoblenými clonovými lamelami. Tento průsečík inženýrství a designu poskytuje úplnou kontrolu nad obrazem a otevírá široký nový svět kreativity, který začíná vynikající separací, kterou tento objektiv vytváří mezi objektem a jeho pozadím.

Ruční přesnost, kdykoli ji potřebujete

V situacích, které vyžadují osobnější dotek, poskytuje zaostřovací kroužek XF18mmF1.4 R LM WR plynulé a rovnoměrné otáčení z jednoho konce na druhý. Díky tomu je tahání zaostření hračka při nahrávání videa a selektivní zaostření jednoduché při fotografování přes objekty, jako jsou hranoly a lupy. Bez ohledu na to, zda se to děje ručně nebo s automatickým zaostřováním, XF18mmF1.4 zajistí, že jste připraveni pořídit ten dokonalý okamžik, takže jediné štěstí, které potřebujete, je být na správném místě ve správný čas.

Nikdy nezmeškáte žádný obrázek, za jakých podmínek

Kreativita by se neměla zastavit, když začne špatné počasí, a proto je XF18mmF1.4 R LM WR plně navržen tak, aby byl odolný vůči povětrnostním vlivům. Celkem osm těsnění odolných proti povětrnostním vlivům jej chrání před prachem, vlhkostí a teplotami až do -10 ° C (14 ° F). To znamená, že můžete pokračovat, když jsou ostatní nuceni jít domů. Přidání zámku polohy „A“ na clonovém prstenci poskytuje další klid pro ty časy, kdy se opravdu potřebujete ztratit v umění vytvářet své nejlepší snímky.

Specifikace:

  • Ohnisková vzdálenost: 18 mm (ekvivalent 27 mm pro 35 mm formát)
  • Maximální mixér: f / 1,4
  • Minimální mixér: f / 16
  • Průměr filtru: 62 mm
  • Blízký limit: 20 cm
  • Maximální zvětšení: 0,15x
  • Počet lamel clony: 9 (zaoblené)
  • Délka: 75,6 mm
  • Průměr: 68,8 mm
  • Hmotnost: 370 g

Zakoupit:

Zboží je možné zakoupit na našem eshopu Fujinon XF 18mm F1.4 R LM WR Black za 26.990,-

Sdílet na:

Komentáře ke článku (0)

Ke článku se nevztahují žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ochrana proti robotům, jaký je rok?

Nechcete přijít o žádné novinky?

Kategorie