Peak Design Shell Camera Cover pouzdro a pláštěnka

Peak Design Shell Camera Cover pouzdro a pláštěnka

Některé skvělé fotografie lze pořídit i za špatného počasí, ale jak si uchovat své vybavení v bezpečí? Většina fotoaparátů snese jeden nebo dva šplouchnutí, ale vždy se musíte vyvarovat dvou věcí; hnací déšť a mořská voda. Nastupuje pláštěnka Peak Design Shell Cover, pokus o vytvoření nepromokavé bundy pro DSLR a bezzrcadlovky a hlavně pro všechny dlouhé objektivy, které byste k nim mohli chtít připojit.

Banner

Proč nemůžete použít igelitový sáček? Můžete, ale zkuste to ne. I když je někdy dobré mít poblíž igelitový sáček na rychlé uložení fotoaparátu během lijáku, mohou se snadno roztrhnout a stát se nepoužitelnými. Horší je, že je může vzít vítr a uložit je do moře/řeky/přilepené na větvích stromu. V některých lokalitách jsou proto plastové kryty zakázány, například na expedičních výletních lodích v Antarktidě.

Může Peak Design Shell Cover vylepšit igelitový sáček, aniž by byl jen dalším přetechnizovaným doplňkem, který nepotřebujete? Vytáhli jsme to pomocí různých fotoaparátů a objektivů, abychom zjistili, jak to funguje v reálném světě.

Je navržen tak, aby chránil fotoaparáty a objektivy před vodou, sněhovým prachem a lehkými nárazy, ale jak může kryt posloužit všem druhům fotoaparátů a objektivů? Nemůže, a proto se kryt Peak Design Shell Cover dodává ve třech velikostech; malé, střední a velké.

Peak Design Shell Cover je pouzdro a pláštěnka v jednom. Chraňte fotoaparát proti vodě, sněhu, prachu a poškrábání ať už ho máte v ruce, na stativu, na batohu nebo uvnitř brašny. Díky unikátnímu designu a elastickému materiálu s vodotěsnou membránou těsně obepíná fotoaparát. Nedochází tedy k zvětšení objemu a ovlivnění funkce. Pokud použijete Shell s držákem Capture Camera Clip nebo libovolným Peak Design popruhem, budete mít fotoaparát po ruce v jakémkoliv prostředí.

Specifikace produktu

  • Ultralehký a těsně padnoucí ochranný kryt proti dešti a prachu pro všechny fotoaparáty: K dispozici jsou 3 velikosti, které perfektně padnou téměř libovolné kombinaci fotoaparátu a objektivu.
  • Elastický: 4-směry elastický materiál s podlepenými švy odolá dešti, sněhu, prahu a poškrábání
  • Pohodlný: Bez sejmutí z fotoaparátu umožňuje přístup k hledáčku a ovládacím prvkům.
  • Lze použít s držákem Capture Camera Clip nebo libovolným Peak Design popruhem: Volná spodní strana a otvory pro kotvičky Anchor umožňují použití držáku Capture Camera Clip a Peak Design popruhů (Slide, SlideLITE, Leash).
  • Bezpečný: Stažením utahovacích pásků se zcela uzavře. Fotoaparát je pak možné uložit i mezi tvrdé/ostré předměty.
  • Miniaturní: Po sundaní z fotoaparátu lze složit do velmi velikosti – vejde se třeba do kapsy.

Produktové video

Technické parametry

Ukázky použití výrobku

Fotografie: www.peakdesign.cz

Sdílet na:

Komentáře ke článku (0)

Ke článku se nevztahují žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ochrana proti robotům, jaký je rok?

Nechcete přijít o žádné novinky?

Kategorie