Objektiv TTArtisan s „palačinkovým“ designem

Objektiv TTArtisan s „palačinkovým“ designem

Tento 27mm f/2,8 objektiv od TTArtisan s nenápadným pancake designem pro fotoaparáty FUJIFILM s bajonetem X je všestranným univerzálním objektivem pro každodenní použití. Objektiv s automatickým ostřením, který se dobře hodí pro krajiny, pouliční scény, portréty a další, využívá krokový motor STM pro rychlé zachycení těch dokonalých fotografických momentů. Je také kompatibilní s režimy sledování očí FUJIFILM pro efektivní sledování během záznamu videa. Minimální zaostřovací vzdálenost je téměř 13,8" a objektiv nabízí maximální světelnost f/2,8 a sedmilamelovou clonu, která poskytuje výrazný bokeh pro dramatický efekt.

Banner

Ideální velikost pro snadnou přenositelnost

Objektiv se díky své velikosti vejde takřka kamkoli. Navíc je vhodný pro různé foto žánry jako jsou např. portréty, pouliční fotografie nebo krajinářské fotografie.

STM krokový motor

Objektiv TTArtisan AF 27mm F2.8 XF využívá krokový motor „STM+vodící šroub“, který má malé rozměry a hladké ostření.

Zaměření na rozpoznání očí

Přesné a agilní sledování očí usnadňuje zachycení nádherných okamžiků při fotografování a pomáhá pořizovat plynulé snímky při nahrávání videí.

Aperture Ring

Objektiv je navržen se samostatnou clonou, což přispívá k pohodlnějšímu a rychlejšímu fotografování než při přepínání clony na fotoaparátu.

Kovový materiál

Tubus a bajonet objektivu jsou vyrobeny z leteckého hliníku a kovová textura dokonale ladí s retro atmosférou fotoaparátů Fuji.

0,35 m snímání zblízka

Nejkratší zaostřitelná vzdálenost je 35 cm, což je ideální vzdálenost pro zachycení každého detailu. A s velkou světelností F2,8 má neostřená oblast fantastický bokeh.

Rozhraní pro upgrade firmwaru

Aktualizaci firmwaru objektivu lze provést prostřednictvím rozhraní typu c pro zlepšení výkonu. Na rozdíl od běžného designu rozhraní na objektivu navrhuje TTArtisan rozhraní na zadní krytce, což zlepšuje estetiku objektivu.

Technická specifikace

  • Objektiv: X-Mount / formát APS-C
  • Ohnisková vzdálenost: 27mm / 40,5 mm (ekvivalent 35 mm)
  • Rozsah clony: f/2,8 až f/16
  • Ostření: STM krokový AF motor
  • Minimální zaostřovací vzdálenost: 13,8" / 35 cm
  • Optický design 6 prvků v 5 skupinách
  • Úhel pohledu: 56°
  • Velikost filtru: 39 mm (přední)
  • Hmotnost: 94 g

Kompatibilita

 

Ukázky fotografií

Sdílet na:

Komentáře ke článku (0)

Ke článku se nevztahují žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ochrana proti robotům, jaký je rok?

Nechcete přijít o žádné novinky?

Kategorie