Objektiv Tamron 18-300mm f/3,5-6,3

Objektiv Tamron 18-300mm f/3,5-6,3

Objektiv se všemi ohniskovými vzdálenostmi od širokoúhlého po ultrateleobjektiv. I tak by se dal definovat univerzální objektiv Tamron Di III-A VCVXD typu all-in-one Zoom navržený pro digitální bezzrcadlovky s bajonetem Fujifilm X-Mount a se snímačem o velikosti APS-C. Jedná se o celosvětově první 1 zoomový objektiv s umělou inteligencí, s ohniskovou vzdáleností 18 až 300 mm a variabilní světelností f/3,5 až 6,3. Fakt, že se u nás na skladě nikdy řádně neohřeje, z něj dělá jeden z nejoblíbenějších objektivů Tamron mezi fotografy.

Banner

První objektiv na světě s 16,6x zoomem pro bezzrcadlovky APS-C

Objektiv 18-300 mm f/3,5-6,3 VC VXD je první objektiv na světě pro bezzrcadlovky APS-C s poměrem zoomu 16,6x, což z něj dělá objektiv s jedinečnou vlastností. Rozsah ohniskové vzdálenosti ekvivalentní full-frame je od 27 mm do 450 mm. Díky tomuto širokému pokrytí umožňuje fotografovat jak širokoúhlé, tak dynamické krajinářské fotografie i makrofotografie.

Nejlepší ve své třídě, extrémně rychlé a přesné AF poskytované mechanismem ostření VXD s lineárním motorem

Objektiv 18-300 mm f/3,5-6,3 VC VXD využívá proprietární mechanismus lineárního motoru VXD společnosti TAMRON. Dosahuje rychlosti a přesnosti AF, které patří mezi nejlepší ze všech objektivů se zoomem typu all-in-one. V celém svém rozsahu, od širokoúhlého až po ultra teleobjektiv, poskytuje přesné AF snímání. Je vynikající pro fotografování pohybujících se objektů jako jsou například zvířata, letadla, vlaky a další. Zároveň je extrémně tichý, a proto se dokonale hodí pro fotografování i natáčení videa v podmínkách, které vyžadují tichý provoz.

MOD 5,9”  a fascinující detailní záběry s makro režimem v měřítku 1:2

S MOD 5,9” na 18 mm širokoúhlém konci a maximálním poměrem zvětšení 1:2 tvoří objektiv Tamron 18 – 300 mm F3,5-6,3 VC VXD úžasné detailní záběry . Uživatelům umožňuje vychutnat si kreativní makrofotografii s vysoce rozmazaným pozadím. Jako průkopník v oblasti objektivů se zoomem all-in-one prokazuje TAMRON nesrovnatelnou originalitu v detailních záběrech.

Nejlepší kvalita obrazu

Pokud jde o kvalitu obrazu, je nový objektiv Tamron jedním z nejvýkonnějších objektivů se zoomem typu all-in-one pro bezzrcadlovky APS-C. Aby bylo dosaženo poměru zoomu 16,6x a zároveň byla zajištěna vysoká kvalita obrazu, je objektiv vybaven dobře vyváženým uspořádáním tří hybridních asférických členů a čtyř členů LD (Low Dispersion) pro účinné potlačení optických aberací. V celém rozsahu zoomu si zachovává vysokou rozlišovací schopnost od středu k rohům.

Vynikající stabilizace VC

Navzdory své kompaktní velikosti je objektiv vybaven stabilizací obrazu VC od Tamronu, která kompenzuje nežádoucí pohyby fotoaparátu za zhoršených světelných podmínek například v interiéru nebo po západu slunce. Navíc je vybaven umělou inteligencí, která automaticky vybírá optimální nastavení VC pro videozáznamy s ohniskovou vzdáleností až 70 mm.

V neposlední řadě je objektiv Tamron pohodlně kompaktní, uživatelsky přívětivý a kompatibilní s mnoha funkcemi specifickými pro fotoaparát, včetně rychlého hybridního AF a AF na oči. Opomenout nelze ani jeho konstrukci odolnou proti vlhkosti, fluorový povlak nebo spínač zámku zoomu.

Objektiv Tamron neustále doskladňujeme. Vzhledem k vysoké poptávce doporučujeme sledovat náš e-shop www.instaxstore.cz nebo si přímo u produktu nastavit službu hlídacího psa, kde vám automaticky bude zaslán email s oznámením o naskladnění zboží.

Další ukázky fotografií focených objektivem Tamron

Zdroje fotografií

Úvodní fotografie: thephoblographer.com

Fotografie ve článku: tamron.eu, dprewiew.com

Sdílet na:

Komentáře ke článku (0)

Ke článku se nevztahují žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ochrana proti robotům, jaký je rok?

Nechcete přijít o žádné novinky?

Kategorie