Neomezené hranice kreativity s Instax Mini Link 2

Neomezené hranice kreativity s Instax Mini Link 2

Zbrusu nová tiskárna Instax Mini Link 2 je první Instax tiskárnou, která dokáže jednoduchým a přesto zábavným způsobem propojit skutečný svět s virtuálním. Po připojení přes aplikaci mini Link 2 k vašemu smartphonu se vám naskytne nespočet možností kreativního vyžití s vaší rodinou nebo přáteli. Nabízí nový režim kreslení AR nebo velmi oblíbenou funkci "Match Test". Můžete dokonce natočit video a sdílet tento okamžik jako QR kód vytisknutý na snímku, připravený ke skenování pomocí telefonu. Co všechno může tiskárna Instax Mini Link 2 ještě nabídnout?

Banner

Malá, lehká, s nápadnou drážkovanou strukturou. Taková je nová Instax Mini Link 2. Tiskárna bude k dostání v oblíbených barvách Soft Pink, Clay White nebo Space Blue. Úhledný LED pásek kolem tlačítka Instax poskytuje přehled o režimu a stavu aplikace a tlačítko nahoře se používá ke kreslení v režimu AR.

Magický Instax AiR

Vstupte do virtuálního světa s aplikací mini Link 2 a získejte více z okamžiku s novými AR efekty, které reagují v reálném čase na pohyby tiskárny. Díky třem způsobům interakce s novým režimem AR nemůže být přidání bublin, okvětních lístků, neonu, barvy ve spreji nebo třpytu do snímku před tiskem jednodušší.

  • Vytiskněte pohyby - S tiskárnou Instax Mini Link 2 můžete kreslit. Podržte funkční tlačítko a začněte ve vzduchu hýbat rukama. Pokud tiskárna vibruje, znamená to, že zachycuje vše, cokoli se rozhodnete nakreslit. Ať už je to deštník, klikyháky nebo srdce, výsledek se objeví na vašem obrázku.
  • Vytiskněte kreativitu - Kreslit můžete dokonce i ve svém smartphonu. V aplikaci Mini Link 2 vyberte typ štětce, nakreslete rámeček podle vaší fantazie a poté vyfoťte fotku, kterou do něj zarámujete.
  • Vytiskněte smích - Je čas zachytit pár pohybů! Natočte video, na kterém „kreslíte“ zprávu (máváte, posíláte pusu apod.), a poté sdílejte okamžik jako QR kód vytisknutý na fotce, připravený k naskenování telefonem.

 

Skicujte, upravujte, tiskněte

Jde vám lépe kreslení na papíře? Napište nebo nakreslete cokoli vás napadne, zachyťte to v aplikaci pomocí smartphonu a sledujte, jak aplikace vystřihne vaši skicu. Je pak jen na vás, abyste ji přidali do svých snímků, upravili a vytiskli.

Nekonečno možností pro vaše snímky

Dostat své snímky do reálného světa je snadné a rychlé. Prostřednictvím aplikace Mini Link 2 vyberte snímek, který chcete vytisknout, a upravte jej dle libosti. Přidejte text, samolepky nebo rámeček, změňte velikost, použijte filtr nebo si pohrajte s kontrasty. Případně spojte všechny své oblíbené momenty do jednoho snímku a vytvořte koláž. Poté se pomocí Bluetooth připojte k tiskárně a začnete tisknout.

Vzpomínky v pohybu

Ne všechny naše zážitky jsou zachyceny na fotkách. Kdo by neměl rád své vzpomínky natočené na videu? V aplikaci Mini Link 2 můžete procházet svá oblíbená videa, vybrat ten magický okamžik a stisknout tisk.

Změňte svůj vzhled

Stejně jako tiskárna Instax Link Wide, i Mini Link 2 nabízí dva režimy tisku vašich snímků. Vyberte si režim "Instax-Natural Mode" pro klasický a desaturovaný vzhled. Přejděte na režim "Instax-Rich Mode" a získáte jasný a barevný výstup. Oba stylové, oba nabízejí nejvyšší kvalitu obrazu, oba ideální pro dovolené, festivaly, narozeniny a cestování.

"Match test"

Jak jste se svojí „BFF“ myšlenkově sladěné? Zjistíte to rovněž prostřednictvím aplikace Mini Link 2. Zcela nový režim "Go with Your Instinct" netrpělivě čeká na tajnou volbu barvy každé z vás. Na snímku se pak vytiskne procento vaší shody. Pokud máte raději kvízy, odpovězte na několik otázek. Výsledky se dozvíte jak jinak než na vytisknuté fotce.

„Move control“

Tiskárnu lze ovládát i pomocí pohybů. Chcete znovu vytisknout oblíbený snímek? Tiskárnu stačí otočit vzhůru nohama a znovu zmáčknout tlačítko Instax. Jste připraveni na vysokorychlostní tisk? Udržujte tiskárnu v režimu tisku ve svislé poloze. Hledáte nějaké kreativní šílenství? Položte jej na záda v Režimu zábavy. Chcete ovládat svůj smartphone? Zapněte Režim fotoaparátu. Díky naklonění tiskárny směrem od sebe nebo k sobě můžete přiblížit nebo oddálit fotografování.

Propojení nejen se smartphonem

Pokud jste šťastným majitelem digitálního fotoaparátu Fujifilm X-S10, můžete díky aplikaci mini Link 2 tisknout snímky přímo z vašeho přístroje a udělat tak okamžitou radost třeba nevěstě na svatbě.

Již brzy bude tato novinka skladem na našem e-shopu www.instaxstore.cz. Sledujte nás na Instagramu a Facebooku, kde vás o všem budeme pravidelně informovat.

Sdílet na:

Komentáře ke článku (0)

Ke článku se nevztahují žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ochrana proti robotům, jaký je rok?

Nechcete přijít o žádné novinky?

Kategorie