Naplň svůj svět radostí s fotoaparátem Instax Mini 12

Naplň svůj svět radostí s fotoaparátem Instax Mini 12

Fujifilm přivádí na trh nový fotoaparát Instax Mini 12. Společně s ním vyšla také nová kolekce snímků Instax Mini Sketch Heart a mobilní aplikace INSTAX UP! app, která otevírá nové možnosti v propojení instantní a digitální fotografie. Jak se tedy "dvanáctka" liší od svého předchůdce oblíbeného Instax Mini 11? V nepatrných, ale důležitých detailech.

Banner

V první řade se liší samozřejmě designem. Oblé tvary vystřídaly moderní rovné linie, avšak díky zakulacených rohům neztratila Mini 12 svojí ladnost. Nadčasové pastelové barvy tvoří z každého fotoaparátu oku ladící doplněk k vašemu outfitu. Je tedy jen na vás, zda si zvolíte fialovou (lilac purple), růžovou (blossom pink), bílou (clay white), modrou (pastel blue) nebo zelenou (mint green) barvu. K dokonalému sladění pak poslouží ještě pouzdro a fotoalbum ve stejných odstínech.

Pořizujte jasné fotografie kdykoli a kdekoli

U starších modelů Instax jste se možná setkali s tmavším pozadím na snímcích. Ačkoli bych fotografovaný objekt světlý a ostrý, pozadí na ním zůstávalo tmavé. Takové jednoduše instantní fotografie byly a rozhodně to má své kouzlo. Nicméně i instantní fotoaparáty se neustále zdokonalují, proto se vám tohle s Mini 12 nestane. Rychlost závěrky, jas blesku a další nastavení se automaticky přizpůsobí okolnímu světlu, takže bez složitého nastavování snadno pořídíte perfektní fotografii s prosvětleným pozadím.

Fotky zblízka nejsou problém

Capuccino v kavárně, rozkvětlý květ nebo drobné nožky miminka. To jsou jen tři příklady toho, co si zaslouží fotku zblízka. Proto je foták vybaven režimem Close-up pro fotografování zblízka (30 - 50 cm od objektu). Jedním pootočením objektivu foťák zapnete a druhým přepnete na režim Close-up.

Možná si teď říkáte, že to přece umí Mini 11 taky. A máte pravdu. Rozdíl je však v tom, že Mini 12 má nově v hledáčku funkci tzv. korekce paralaxy. Jednoduše řečeno, i při této malé vzdálenosti budete mít fotografovaný objekt přímo uprostřed snímku a ne posunutý, jako tomu bylo u předchozích modelů.

Pořizujte lepší selfie než kdy předtím

Ani Mini 12 se neobejde před selfie zrcátka pro vaši dokonalou společnou fotku. Opět vám k tomu poslouží režim Close-up. Instax Mini 12 nastavuje blesk automaticky dokonce i v tomto přibližovacím režimu, takže vám dodá to správné množství světla bez přeexponování fotografie.

Ještě více zábavy s aplikací Instax UP!

Toto je poprvé, kdy byla k analogovému fotoaparátu vydána mobilní aplikace. Najdete ji zdarma ke stažení jak v App Store, tak v Google Play. Ptáte se, jak to může fungovat? S aplikací Instax UP! totiž nedostáváte fotky z mobilu na instantní snímek, ale naopak Instax snímek do vašeho mobilu. Skrze aplikaci naskenujete hotové fotky do vašeho smatphonu, kde z nich vytvoříte koláž a vypustíte do online světa.

Kde ho koupíte

Všechny fotoaparáty najdete k prodeji na našem e-shopu ZDE přibližně od 17. března 2023. 

 

Sdílet na:

Komentáře ke článku (0)

Ke článku se nevztahují žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ochrana proti robotům, jaký je rok?

Nechcete přijít o žádné novinky?

Kategorie