Moderní, stylová a hlavně rychlá... mobilní tiskárna Instax Mini Link

Moderní, stylová a hlavně rychlá... mobilní tiskárna Instax Mini Link
Horká novinka od Fujifilm, mobilní tiskárna Instax Mini Link. Na trhu se objevila nová instantní tiskárna která nabízí zásadní změnu v přenosu fotografií z vašeho mobilního zařízení do tiskárny a to pomocí Bluetooth. Mini Link můžete mít ve třech barevných variantách. Nemusíte se bát velikosti, vejde se do kapsy.
Banner

Novinky, které Instax Mini Link nabízí
Nová je především aplikace kterou si zdarma stáhnete pro iOS nebo Android.  Pomocí ,,apky‘‘ jednoduše spárujete váš mobil nebo tablet s tiskárnou. Stačí mít zapnutý Bluetooth a propojit zařízení pomocí postupu v aplikaci.

Aplikace nabízí spoustu nových, zajímavých funkcí, které určitě rádi vyzkoušíte. Za zmínku stojí především ,,rámečky‘‘ které můžete přidávat k vašim nově nafoceným fotkám přímo z apky nebo uloženým ve vaší galerii v telefonu. Rámečky jsou opět radostné, vtipné, s popisky k oslavám, lásce a nebo jen tak pro poděkování.

Samozřejmostí jsou koláže. Na jednu Instax fotku můžete složit více fotek do různých tvarů, podle vašeho přání a následně tisknout. Upravit můžete i filtry – None, Monochrome, Sepia a Auto. Možnost je i vlastní nastavení filtru.

Zajímavou funkcí je ,,Party Print‘‘. Tuto možnost jednoduše přepnete v ,,apce‘‘ ,,Fun Mode‘‘a nyní můžete s vaši tiskárnou Instax Mini Link propojit až 5 smartphonů vašich přátel. K Vaši tiskárně připojíte až pět kamarádů a můžete skládat zajímavé koláže a následně tisknout nezapomenutelné vzpomínky pomocí mobilní tiskárny Mini Link. Tuto funkci využijete na párty, oslavách, svatbě a nebo na firemním večírku. ,,Party Print‘‘ žádnou zábavu nezkazí.

Máte rádi videa? Ano, i tady si přijdete na své. Aplikace umí vytvořit snímek i z vašeho videa který následně můžete tisknout a doplnit rámečkem dle vašeho výběru.

Vychytávka! Instax Mini Link má v sobě zabudovaný snímač pohybu. Tiskárna vám pomocí aplikace umožňuje přiblížit nebo oddálit fotografií nebo opakovaný tisk. Jak? Otočením tiskárny vzhůru nohama a stisknutím tlačítka Instax!

Instax Mini Link je designový kousek. Vzhledově se jedná o povedený model tiskárny, který na trhu určitě prorazí. Velikost tiskárny je ideální. Bez problému se vejde do kabelky, brašny ale i do kapsy. Propojení se smartphonem nebo tabletem pomocí Bluetooth je vážně skvělý, můžete tisknout, upravovat a přitom jste připojený k internetu a o nic tak nepřijdete. Rychlost tisku je vážně ohromující. Fotografie po vytisknutí je do 90 sekund vyvolaná, plná barev. Instax Mini Link se nabíjí přes akumulátor pomocí USB kabelu který je součástí balení. Standardně zůstala i velikost snímků, zatím pouze Mini jak už název napovídá. Film Instax Mini nabízí ale největší množství různých barevných typů. Stačí si pouze vybrat u nás všechny skladem.

Výhody

  • Tiskněte fotografie snadno pomocí aplikace Instax Mini Link (iOS a Android)
  • Připojení pomocí Bluetooth (rychlé a jednoduché)
  • Rychlá rychlost tisku asi 12 sekund
  • Fotografie je přibližně po 90 sekundách vyvolaná
  • Možnost přidání zábavných filtrů k fotografiím
  • Propojení až 5ti chytrých telefonů (skupinový tisk)
  • Tisk fotografií ze svých videí v mobilních zařízeních
  • Vestavěný snímač pohybu
  • Znovu vytiskněte fotografie otočením tiskárny vzhůru nohama

Doporučujeme

Na našem e-shopu naleznete řadu příslušenství právě pro tiskárnu Instax Mini Link. Brašny, pouzdra, různé barevné a tematické filmy. Stačí si jen vybrat.

Sdílet na:

Nechcete přijít o žádné novinky?

Kategorie