Měsíc s... Lukášem Dvořákem

Měsíc s... Lukášem Dvořákem

Díky jeho práci módního a uměleckého fotografa procestoval svět a fotografoval pro většinu známých magazínů jako je Vogue, Harpers Bazaar, Elle, Vanity Fair a Playboy. Umělecké fotografie Lukáše Dvořáka jsou dnes vystavovány v galeriích po celém světě.

Banner

Lukášova práce je hodně o lidech. Fotí módní i reklamní fotografii, ale nejvíce si užívá akty, které mu umožňují zachycovat přirozenost žen před objektivem. Vždy si hraje se světlem a pózou modelky tak, aby na fotce co nejvíce vynikla její krása. Baví ho umělecká část fotografie, komunikace s lidmi a nahodilost - nečekané momenty, které dávají za vznik novým nápaditým snímkům.

"Síla fotografie je v momentu, který už nikdy jindy nebude a nezopakuje se. Jako když se podíváš na fotky z padesátých let a víš, že se tam už nikdy nevrátíš."

Už dlouhou dobu pro svou práci využívá středoformát. Oblíbil si jej mimo jiné pro větší dynamický rozsah a vyšší kvalitu fotografií. Aktuálně využívá Fujifilm GFX 100S společně s objektivy GF 50mm, GF 63mm, GF 80mm a GF 120mm.

Významnou novinkou je kniha, která tento měsíc Lukášovi vychází. Jsou v ní fotografie za všech 13 let jeho práce. Obsahovat bude samozřejmě celou řadu jeho ikonických snímků, ale některé budou mít v knize svou premiéru. Lze si ji objednat na webu www.lukasdvorak.net.

FujiTalk s Lukášem Dvořákem - video

Pro velké fotografické nadšence ale i pro ty, kteří by jen chtěli podpořit jeho práci, nabízí Lukáš jedinečné členství za 2,50€ měsíčně. To vám umožní dostat se k necenzurovaným snímkům a jejich unikátním příběhům. Mimojiné s vámi také bude sdílet technické detaily stojící za každým snímkem. Ke členství se také přihlásíte na webu www.lukasdvorak.net.

Další ukázka fotografií od Lukáše

 __________

Lukáš Dvořák

Web: lukasdvorak.net
Instagram: @lukasdvorakstudio
Facebook: Lukas Dvorak Studio

Sdílet na:

Komentáře ke článku (0)

Ke článku se nevztahují žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ochrana proti robotům, jaký je rok?

Nechcete přijít o žádné novinky?

Kategorie