Luxusní záležitost

Luxusní záležitost
Možná jste nabyli dojmu, že s instantními fotkami je neodmyslitelně spjat kreativní svět scrapbookingu a že hotová fotoalba vždy díky celé řadě nejrůznějších samolepek hrají všemi barvami. A tak si říkáte, že to vlastně není nic pro vás. Pokud tedy dáváte přednost elegantnějšímu stylu a obvykle si vybíráte tak trochu něco jiného, než je běžný standard, máme tu pro vás tipy na pár kousků, díky kterým se vaše focení stane doslova luxusní záležitostí.
Banner
Barvy luxusu

A začít můžeme u samotných fotoaparátů. Trendy barvami poslední sezóny u oblíbeného Instax Mini je jednoznačně růžová Blush pink a modrá Sky blue. Pokud však máte raději stylovější kousky, možná vás zaujme některý z blyštivých krasavců Fujifilm Instax řady LiPlay. Lehce stříbřitá Stone White, ruměncově zlatá Blush Gold nebo tajemná Elegant black vás jednoduše chytí za srdce. Především pánům pak bude jistě slušet retro klasika v podobě Instax Mini 90 v černé, hnědé nebo dokonce bordó barvě. V elegantní zlatavě růžové nebo perleťově bílé se nabízí také například Instax Square SQ6 se čtvercovým formátem snímků, který se stal v posledních letech velice populární. Neméně luxusu si užijete také s novým hybridním fotoaparátem Fujifilm Instax Square SQ20. Ve svém Beige odstínu se jednoduše stane neodmyslitelnou součástí vašeho outfitu. Ani milovníci širokého filmu používaného pro Instax Wide nepřijdou zkrátka. Fujifilm Instax Wide 300 Toffee je totiž vysoce elegantní fotoaparát v bílé barvě s karamelovými detaily, které mu dodávají šmrnc.

Není album jako album

I mezi fotoalby najdeme pár vytříbených kousků, které by mohly lahodit vašemu oku. Švédská fotoalba značky PrintWorks jsou díky svému nadčasovému designu a materiálovému provedení jasnou volbou. Jejich desky z kartonu potažené kvalitním plátnem a vnitřní listy z černého vysokogramážního papíru vnesou do vašeho domova jedinečnost a autenticitu. Díky těmto fotoalbům na vás dýchne nejen krásná dávka nostalgie, ale navíc jsou navržena tak, aby byla stejně stylová jako knihy v knihovně. 

Metalické popisky zvýrazní vaše vzpomínky

U vašich fotografií nezapomínejte na popisky. Za pár let už totiž budete jen těžko vzpomínat, jak že se to italské jezero vlastně přesně jmenovalo a které léto jste u něj strávili. Dokonce i mezi psacími potřebami máme něco pro náročnější jedince. Jsou jimi speciální metalické tužky z lipového dřeva rovněž od stockholmské společnosti PrintWorks. Vybrat si můžete set tří nebo dvanácti pastelově barevných tužek, které vás díky extra měkkému jádru ohromí svojí intenzivní barvou. Jistě vás nezklamou ani gelová inkoustová pera Pilot G1 s wolframovou koulí ve zlaté nebo stříbrné barvě.

Pro fajnšmekry, kteří si ty nejkrásnější momenty chtějí připomínat každý den, doporučujeme minimalistické kovové foto rámečky Hama v  klasickém designu, které díky svému malému rozměru můžete postavit téměř kamkoli. Ten správný luxusní vzhled vašim fotografiím také dodají originální zlaté rámečky Fujifilm Instax Mini Clip nebo Focus Frame, které navíc poslouží i jako krásná dekorace do vašeho domova.

Na fotografiích byly použity skvělé produkty:

Sdílet na:

Nechcete přijít o žádné novinky?

Kategorie