LAB Box Modul od Ars-Imago sada pro vyvolání filmu

LAB Box Modul od Ars-Imago sada pro vyvolání filmu

LAB Box pro jednoduché vyvolávání kinofilmů bez potřeby temné komory či rukávu. Zpracování filmů nebylo nikdy snadnější LAB-BOX je nejjednodušší a nejrychlejší nástroj pro vyvolávání vlastních filmů za denního světla, kdekoli a kdykoli. Celý proces probíhá při běžném osvětlení včetně vložení naexponovaného filmu. Nepotřebujete tmu ani pro navinutí filmu na cívku. LAB-BOX je víceformátový tank, který umožňuje vyvíjet film od začátku do konce za plného denního světla, čímž se vyhne potřebě vkládat role ve tmě. 

Banner

Díky dvěma vyměnitelným modulům a víceformátovému navijáku lze nádrž použít pro 135 mm i 120 mm.
(Tanky mají černá nebo oranžová víčka. To nelze vybrat dopředu!)


 
Hlavní vlastnosti:

  • Univerzální a modulární: s jednou nádrží je možné vyvinout 135 a 120 rolí filmu, jednoduše přepnutím nakládacího modulu.
  • Kompaktní a přenosný: jeho kompaktní velikost umožňuje snadné přenášení v tašce nebo batohu.
  • Rychlé a snadné: role filmu lze načítat a vyvíjet za denního světla pomocí intuitivního a jednoduchého procesu.
  • Všestranný a profesionální: je dokonale vhodný pro začátečníky, ale splní také potřeby zkušenějších fotografů a nabízí možnost experimentovat s různými vývojovými procesy.

Moduly:

Modul 135 má slot pro film, kde je umístěna a blokována 35mm kazeta. Fólie se poté seřízne a víko se zavře, aby se otáčelo vnějším knoflíkem a vložila se fólie na cívku. Po úplném naplnění vnitřní čepel přeřízne film a oddělí jej od kazety.

Modul 120 je vybaven dvěma přihrádkami: role je umístěna v horní části a fólie se automaticky vloží do spodní části. Jakmile je víko zavřené, vytažením černého podkladového papíru skrz dělení na zadní straně se automaticky vloží film do druhého, světloodolného prostoru. Po dokončení této operace může být víko otevřeno, aby se mohla sejmout fólie, a poté znovu zavřít, aby se otočil vnější knoflík a vložila se fólie na cívku.

Develepment Agitation:
Můžete si vybrat, zda používáte nepřetržité nebo přerušované míchání. S LAB-BOX je možné zvolit částečné nebo úplné ponoření cívky do kapaliny, experimentovat s různými druhy míchání. Jakmile jsou chemikálie uvnitř nádrže, je možné je podle potřeby míchat otáčením vnějšího knoflíku, který otáčí navijákem, což umožňuje správný pohyb kapalin, pro rovnoměrný vývoj.

Parametry a specifikace

Sdílet na:

Komentáře ke článku (0)

Ke článku se nevztahují žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ochrana proti robotům, jaký je rok?

Nechcete přijít o žádné novinky?

Kategorie