KUVRD Lens Cap Universal ochranná krytka objektivu

KUVRD Lens Cap Universal ochranná krytka objektivu

Tato univerzální krytka objektivu se vejde na všechny velikosti objektivů fotoaparátu. Ztrácíte krytku objektivu uprostřed fotografování? Nepříjemný. Proč si tedy nevzít zálohu? Protože nikdy nevíte, kterou krytku objektivu byste mohli náhodou ztratit, bežné krytky vám nepřijdou zrovna jmoc univerzální. Univerzální krytka objektivu KUVRD Lens Cup to mění.

Banner

Toto příslušenství, označované jako „poslední krytka objektivu, kterou kdy budete potřebovat“, se může natáhnout tak, aby se vešlo na jakoukoli velikost objektivu od 60 mm do 150 mm, takže je vhodné pro téměř cokoliv, jen ne na zakázkové obří objektivy. Stačí si jich vzít pár pro zálohu během jakéhokoli focení a už se nikdy nebudete muset bát, že ztratíte krytku objektivu.

Univerzální krytka objektivu KUVRD se může roztáhnout, protože není vyrobena ze stejných materiálů, jaké se používají u tradičních krytů objektivů. Místo toho je tato krytka objektivu ve tvaru válce vyříznuta z pružného a ochranného silikonového materiálu, který umožňuje všestrannější funkci. Díky válcovitému tvaru neslouží jen jako ochrana skla, ale také zabraňuje poškrábání a poškrábání bočních stran čočky. Ne, nebude schopen pokrýt celou dlouhou čočku, přičemž materiál jen klouže přes prvních pár palců u špičky, což je stále větší ochrana než to, co poskytuje tradiční krytka objektivu.

Podle oblečení je kryt objektivu dostatečně silný, aby absorboval dobré množství nárazů, což zajišťuje, že vaše čočky přežijí pád, dokud je tato věc kolem něj. Nejste si jisti ochranou, kterou poskytne jediná silikonová krytka? Vzhledem k tomu, že je roztažitelný, můžete také naskládat dvě nebo více krytek objektivu na stejný objektiv, což vám umožní nasadit tak silný kryt, jak si myslíte, že to vyžaduje. Pokud jste paranoidní typ, pravděpodobně si jich můžete nasadit pět na jednu čočku, aniž byste narazili na nějaké problémy. Kromě toho, že krytka zabraňuje rozbití čoček, chrání také před vodou a prachem a zajišťuje, že váš objektiv je v perfektním stavu v okamžiku, kdy krytku vytáhnete a začnete fotografovat.

Univerzální krytka objektivu KUVRD se bezpečně uchytí na objektivu, takže nehrozí, že spadne jako tradiční krytky. Chcete-li sejmout, budete muset vyvinout tlak a sloupnout jej z objektivu, takže i když není tak snadné sejmout jako běžnou krytku objektivu, je stále o něco rychlejší než šroubovací kryt objektivu. Vzhledem k tomu, že je univerzální, můžete jej použít k ochraně přední i zadní strany objektivu, což vám poskytuje více možností ochrany vašeho cenného vybavení.

Na rozdíl od tradičních krytek objektivu jej silikonový materiál umožňuje složit, srolovat a zmáčknout do kompaktních tvarů, takže jej můžete zasunout do kapsy, zmáčknout do sáčku nebo zastrčit do tašky. Stejný materiál také dodává objektivu extra přilnavost, což usnadňuje manipulaci, ať už vyměňujete objektivy, srovnáváte je před focením nebo je vkládáte zpět do pouzdra fotoaparátu během balení.

Krytky podle velikosti použití

KUVRD Micro je krytka objektivu 54-76 mm, která ochrání vaše menší objektivy. KUVRD Micro je nejlepší způsob, jak zakrýt a ochránit menší objektivy. Je navržen tak, aby se vešel na 99% všech menších objektivů (54-76 mm) natažením přes přední/zadní stranu objektivu. Tím vytvoříte vzduchotěsné/vodotěsné těsnění a ochranu proti různým vnějším vlivům, které by mohly objektiv poškodit, jako je voda, sníh, bláto nebo i ten nejjemnější prach a písek.

KUVRD Magnum je krytka objektivu 72-122 mm, která ochrání vaše menší objektivy. KUVRD Magnum je nejlepší způsob, jak zakrýt a ochránit větší objektivy. Je navržen tak, aby se vešel na 99% všech větších objektivů (72-122 mm) natažením přes přední/zadní stranu objektivu. Tím vytvoříte vzduchotěsné/vodotěsné těsnění a ochranu proti různým vnějším vlivům, které by mohly objektiv poškodit, jako je voda, sníh, bláto nebo i ten nejjemnější prach a písek.

Možná budete litovat zmrzlých rukou během krupobití, kdy chcete dosáhnout dokonalého záběru, ale nikdy nebudete litovat, když použijete tuto krytku na váš objektiv.

Hlavní vlastnosti

  • Lens Cap Micro (hodí se pro většinu objektivů s průměrem tubusu 54-76 mm)
  • Lens Cup Magnum (hodí se pro většinu objektivů s průměrem tubusu 72-122 mm)
  • Tvar kopule pro zvýšení roztažitelnosti
  • Silnější stěna pro větší ochranu
  • Silikonový materiál vyššího stupně pro zajištění větší odolnosti
  • Tlumič nárazů
  • Odolný vůči nepříznivým venkovním vlivům
  • Bílé "X" umístěné na přední straně krytky je možné barevně zabarvit pro jednodušší rozlišení objektivů

Kde zakoupit: www.instaxstore.cz/vyhledavani/?string=KUVRD
Cena: Micro 54-76mm 2ks 1.390,- Kč a Magnum 72-122mm 2ks 1.390,- Kč

Ukázky použití výrobku

Zdroj fotografií: kuvrdcamera.com

Sdílet na:

Komentáře ke článku (0)

Ke článku se nevztahují žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ochrana proti robotům, jaký je rok?

Nechcete přijít o žádné novinky?

Kategorie