Kreativní materiály od Papero amo, vše pro tvé papírové projekty

Kreativní materiály od Papero amo, vše pro tvé papírové projekty
Papero amo miluje papír a taky samolepky, razítka, různé ozdoby a hlavně - fotky! Ty taky hrají hlavní roli ve všech jejich projektech. V Papero amo jsou odbornice na všemožná minialba, leporela a fotodárky. S Instaxem si vytisknete fotku, ale co pak s ní? Je škoda ji založit jenom tak, do krabičky. Naše zážitky si totiž zaslouží speciální místo a s pomocí fotoalb a samolepek si můžete vytvořit trvalou a originální vzpomínku.
Banner

A proto v Papero amo vyrábí originální české materiály, ze kterých si právě taková fotoalba a jiné dárečky můžeš vyrobit. Nejoblíbenějším produktem z jejich dílny jsou samolepky. Najdeš u nich třeba samolepky s obrázkovými motivy, s českými texty, svatební samolepky nebo ty do diářů. K tvoření můžeš použít i papírové výseky - to jsou ozdoby, které si vyloupneš z aršíku a nalepíš oboustrannou lepící páskou nebo pěnovou páskou. Kdo si rád hraje, může si u nich pořídit i razítka s českými texty nebo s obrázky.

Nejlepší věcí v jejich nabídce jsou kity. To jsou speciální kreativní balíčky, které Papero amo vydává KAŽDÝ měsíc. V kitu najdeš buď oboustranné scrapbookové papíry s různými vzory nebo kartičky s designovými motivy. Na kartičky můžeš lepit fotky z Instaxu a vše pak svázat třeba stužkou, nebo použít knihařský kroužek. A nejjednodušší album je na světě. V kitu vždycky najdeš spoustu samolepek a papírových výseků. Všechny tyto materiály tvoří jednu kolekci a tvůj výtvor tak bude perfektně barevně i tematicky sladěný.

Na blogu, Facebooku nebo Instagramu Papero amo se pořád objevují nové a nové inspirace právě z těchto papírových balíčků. Můžeš si podle těchto ukázek vytvořit vlastní dílo ze stejných materiálů s jistotou, že to dopadne dobře.

Papero amo se rozhodně vyplatí sledovat - pořád se totiž něco děje!

o Papero amo

• jsme Pavlína a Anička (P+A) a všechny naše nápady vznikají v útulném ateliéru v Uherském Hradišti
• vyrábíme české designové samolepky, razítka, kartičky a papírové ozdoby už od roku 2013
• nejvíc nás baví, když vidíme naše produkty v akci ve vašich fotolabech
• pořádáme workshopy, na kterých vás učíme, jak kreativně zpracovat fotky

...

Anička a Pavlína 
šikovné kreativní holky z Hradišťa

#paperoamo #jeduvpapiru

www.paperoamo.cz

Sdílet na:

Komentáře ke článku (0)

Ke článku se nevztahují žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ochrana proti robotům, jaký je rok?

Nechcete přijít o žádné novinky?

Kategorie