Instax Mini 40, novinka s tváří retro fešáka

Instax Mini 40, novinka s tváří retro fešáka
Ve světě instantních fotoaparátu jsme dnes přivítali další novinku, Fujifilm Instax Mini 40. Na první pohled je jasné, že díky svému stylovému retro vzhledu zaplesá srdce především milovníkům klasiky. Design v tradiční černé barvě doplněný o stříbrné rámečky a doplňky se bude hodit k nejednomu trendy outfitu. Nechybí ani originální textura, která tvoří osobitý vzhled fotoaparátu a usnadňuje držení přístroje při focení.
Banner

Instax Mini 40 je jednoduchý analogový Instax s fotografiemi velikosti kreditní karty. Displej nebo paměťovou kartu u něj tedy nehledejte. Pouze krásu jedinečnosti každé vyfocené fotografie.

Možná v první chvíli získáte dojem, že máte před sebou oblíbenou Instax Mini 11 v retro kabátě. A nejste tak úplně daleko od pravdy. Nová Mini 40 je totiž rovněž vybavena populární funkcí automatického nastavení scény, se kterým poprvé v loňském roce přišla Mini 11. Díky ní fotoaparát automaticky optimalizuje rychlost závěrky, výkon blesku a další nastavení na základě okolních světelných podmínek. To znamená, že sám vše nastaví tak, abyste bez problému dosáhli co nejhezčí fotografie s krásně prosvětleným pozadím, ať už fotíte venku na slunci nebo temných koutech interiéru.

Ani tomuhle fešákovi nechybí dnes už tolik nepostradatelný selfie režim, který jednoduše a rychle aktivujete povytažením objektivu. Zrcátko na přední straně se rovněž stalo nezbytným doplňkem a při dodržení vzdálenosti 30–50 cm od objektivu bude váš snímek jasný a ostrý i zblízka.

Aparát je poháněný dvěma tužkovými bateriemi, které jsou součástí balení. Do Instaxu Mini 40, jak už název napovídá, pasují filmy z kategorie Mini, které najdete na našem e-shopu v mnoha barevných provedeních. To samé platí pro příslušenství jako jsou alba, rámečky nebo brašny. Brzy se na našem e-shopu objeví i brašna ladící přímo k této novince.

Na našem webu se už nyní dozvíte i podrobnější technické parametry, a navíc tam na „čtyřicítku“ momentálně probíhá předobjednávka. Na naskladnění se pak můžete těšit 24. dubna 2021.

Tak jak se vám líbí? My už se nemůžeme dočkat, až se nám tato novinka dostane do ruky a my pro vás budeme moci vytvořit recenzi postavenou na osobních zkušenostech.

_____________________________

Sdílet na:

Komentáře ke článku (0)

Ke článku se nevztahují žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ochrana proti robotům, jaký je rok?

Nechcete přijít o žádné novinky?

Kategorie