Blíží se třetí ročník Fujifilm festivalu

Blíží se třetí ročník Fujifilm festivalu

Všichni fotografičtí nadšenci budou od poloviny září ve svém živlu. Třetí ročník FUJIFILM FESTIVALU startuje již 17. září. Během deseti dní je pro účastníky připraveno více než třicet workshopů, přednášek, panelových diskuzí a spoustu dalšího. Vše pod vedením fotografů představujících špičku ve svém oboru.

Banner

Nezáleží na tom, jestli fotíte na Fujifilm nebo ne, důležitý je pouze zápal pro fotografii a chuť přiučit se něco nového od skutečných profesionálů. Celý FUJIFILM FESTIVAL je zorganizován tak, aby si víkendové workshopy a přednášky pohodlně užila komunita fotografů nejen z Čech ale i Moravy a Slezska. Během týdne je pak připraven i bohatý online program.


První víkend festivalu se odehraje v Praze, druhý pak v Olomouci. Pro zájemce je v obou lokalitách vypsáno dohromady přes třicet fotografických workshopů a přednášek. Program je sestaven tak, aby pokryl širokou škálu fotografických disciplín. Řeč bude o kreativním portrétu, budování portfolia i produktové fotce. Pod vedením špičkových Fujifilm ambasadorů a mezinárodně uznávaných X-Photographers si účastník vyzkouší dynamickou fotografii s využitím HSS, podvodní fotografii nebo třeba focení fotbalového zápasu.

Fujifilm festival 17. - 26. 9. 2021


Na seznamu lektorů jsou nejen česká jména světového významu, jako například Lukáš Dvořák, Michal Krause nebo třeba David Gaberle, ale také velké osobnosti ze zahraničí. Svou osobní účast přislíbil celosvětové známý Jonas Dyhr Rask z Dánska a čistě pro účely festivalu nahrávají své online webináře taky američtí fotografové Elia Locardi a John Branch. Celý program si lze prohlédnou na stránkách www.fujifilm-festival.cz.


Aby si atmosféru FUJIFILM FESTIVALU užil skutečně každý bez výjimek, od pondělí (20. 9.) až do čtvrtku (23. 9.) je na oficiálních sociálních sítích českého Fujifilmu připraven online program. V plánu jsou streamy panelových diskuzí, webináře, ale také online debaty, během kterých se sami účastníci zapojí do konverzace o připravených tématech. Za tímto účelem jsme se spojili s Centrem Fotoškoda a prodejnou Megapixel, kde budeme live streamy natáčet.


Všechny detaily o workshopech, přednáškách a lektorech naleznete na oficiálním webu festivalu www.fujifilm-festival.cz. V případě jakýchkoliv dotazů a připomínek se ozvěte na katerina.sugarkova@fujifilm.com.

Sdílet na:

Komentáře ke článku (0)

Ke článku se nevztahují žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ochrana proti robotům, jaký je rok?

Nechcete přijít o žádné novinky?

Kategorie